«Ақмола облысы білім басқармасы Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының П.И.Морозов атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3 имени П.И.Морозова города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области"

Бурабай ауданы педагогикалық қызметкерлерінің тамыз кеңесі

29.08.2024

26 тамызда «Щучинск қаласының № 7 мектеп-лицейінде» Бурабай ауданының педагог қызметкерлерінің тамыз кеңесі өтті. Іс-шараның мақсаты - проблемаларды өзектендіру және жалпы орта білім беру пәндерін жетілдіру жолдарын іздеу, үздік практикаларды трансляциялау, оқыту мен тәрбиелеудің инновациялық цифрлық технологияларын тарату. Біздің мектептің келесі мұғалімдері өз тәжірибелерімен бөлісті:

1. Пухнова Е.Б., бастауыш сынып мұғалімі - КОУЧИНГ «Бастауыш мектептің қазіргі заманғы педагогына арналған сандық білім беру ресурстары» тақырыбы бойынша.

2. . Дүйсембекова Д.И., орыс тілі мұғалімі - «Педагогикалық саяхат» ШЕБЕРЛІК СЫНЫБЫ Немесе сиқырлық мұғалімдер мектебі ".

3. Мокрецкая Наталья Федоровна, ағылшын тілі мұғалімі - МАСТЕР-КЛАСС «Ағылшын тілі сабақтарында тиімді оқытуды ұйымдастырудағы сандық технологиялар»

4, Ирина Васильевна, биология мұғалімі - ОҚУШЫЛАРДЫҢ БІЛІМ САПАСЫН АРТТЫРУ ЖӨНІНДЕГІ ЖҰМЫС: ПРОБЛЕМАЛАР, ТӘСІЛДЕР, ПЕРСПЕКТИВАЛАР.

5. Бубенко Виктор Леонидович, учитель информатики-МАСТЕР-КЛАСС «Использование веб-сервисов на уроках информатики»

6. Игубаева Рахима Апсановна, учитель казахского языка и литературы - МАСТЕР КЛАСС: "как модели АІ помогают создавать эффективные Уроки казахского языка и литературы для русскоязычных школьников".

Просмотров: 2080